wtorek, 8 stycznia 2013

Papierowa zapowiedź - "Złota lilia" Richelle Mead

9788310122919


Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Data premiery: 13 Lutego 2013 r.Drugi tom „Kronik krwi”, sagi osadzonej w świecie znanym z „Akademii wampirów”. 

Sydney sądziła, że zaprowadziła względny spokój w 
Palm Springs. Jednak gdy ma się pod opieką morojską księżniczkę i jej nieumarłych przyjaciół, nic nie jest proste. Zwłaszcza że do alchemiczki dołącza również Dymitr Bielikow. Adrian nie jest tym zachwycony. Nie przepuszcza też żadnej okazji, by dogryźć Braydenowi, który wydaje się wręcz stworzony dla Sydney. Dziewczyna ma jednak większy kłopot. Nauczycielka pod pozorem pracy semestralnej nakłania ją do eksperymentowania z magią. A posługiwanie się czarami jest wbrew wszelkim zasadom, jakie jej wpojono. Poza tym Sydney nie wie, na jaką zażyłość może sobie pozwolić względem nowych przyjaciół, a szczególnie Adriana. Komu powinna zaufać – zwierzchnikom czy własnemu sercu? 


Richelle Mead Autorka bestsellerowej serii Akademia wampirów. Jej ulubione zajęcia poza pisaniem to oglądanie kiepskich filmów, wymyślanie przepisów kulinarnych i wypełnianie trzeszczącej w szwach szafy kolejnymi sukienkami. 

5 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszego domu, ale mam zamiar rozejrzeć się za nim. Jeśli przypadnie mi do gustu, to zapoznam się ze "Złotą lilią". :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w trakcie czytania serii "Akademii wampirów", ale wiem, że i po tę serię sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze nawet Akademii wampirów :P Dopiero zamierzam naprawić to niedopatrzenie, a później pochłonąć także i tę serię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę musiałam dorwać pierwszy tom:)

  OdpowiedzUsuń
 5. czegoś mi brakuje w okładce, ale co do reszty to zamierzam się zapoznać z tym i poprzednim tomem
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Mile widziany jest każdy komentarz. Doceniam, że moje posty spodobały się Wam na tyle, aby skomentować. Jedyną prośbę, jaką do Was kieruję jest zachowanie kultury. :)
Staram się wchodzić na blogi osób komentujących i jeżeli ten mnie zaciekawi dodaję do obserwowanych. Dlatego jeżeli chcecie upomnieć się o rewanż z mojej strony, nie róbcie tego. Sama zdecyduję, czy skomentować bądź obserwować. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...