czwartek, 6 grudnia 2012

Papierowa zapowiedź - Pierwsze polskie urban fantasty


Bogowie muszą być szaleni
Opis:
Drżyjcie Bogowie. Niech zabrzmi Highway to hell

Jak wiele może się wydarzyć w ciągu roku?

Dora Wilk jak magnes przyciąga kłopoty, wariatów i męskie spojrzenia. Łamie regulaminy, szuka przyjaźni w dziwnych miejscach, a od losu dostaje przeciwników wyłącznie potężnego kalibru.

Policjantka to nie zawód, ale stan umysłu... a że po drugiej stronie Bramy rzadko można złoczyńcę zakuć w kajdanki i odprowadzić do aresztu... Dora robi co musi, by Toruń, Thorn czy Trójmiasto i Trójprzymierze pozostały dobrymi miejscami do życia.

Drżyjcie Bogowie, wampiry, wilki, Archaniołowie i pospolici wariaci – Dora Wilk kopie tyłki z wdziękiem baleriny, nie przyjmuje usprawiedliwień o złym dzieciństwie i nie przebiera w środkach by zaprowadzić porządek.
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 4 Styczeń 2013
ISBN: 978-83-7574-842-0
Oprawa: miękka
Format: 125 x 195 mm
Liczba stron: 464
Seria: fantastyczna fabryka
Tom cyklu: 2


Oto Aneta Jadowska. Pierwsze polskie urban fantasty. Polska Briggs?Książki chciała pisać od zawsze. Jednocześnie chciała też być policjantką, aktorką, aktywistką Greenpeace i dziennikarką interwencyjną. Na jednym z wielu nadbałtyckich spacerów uświadomiła sobie, że wszystkie swoje pasje może realizować poświęcając się pisaniu powieści.


Autorka, podobnie jak Patricia Briggs, nie lubi rutyny i nigdy się nie poddaje. Już sam zamysł napisania serii o Dorze Wilk w klimacie urban fantasty zasługuje na podziw.

Data premiery: 4 Stycznia 2013 r.


I ja zapraszam, gdyż zapowiada się bardziej niż ciekawie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mile widziany jest każdy komentarz. Doceniam, że moje posty spodobały się Wam na tyle, aby skomentować. Jedyną prośbę, jaką do Was kieruję jest zachowanie kultury. :)
Staram się wchodzić na blogi osób komentujących i jeżeli ten mnie zaciekawi dodaję do obserwowanych. Dlatego jeżeli chcecie upomnieć się o rewanż z mojej strony, nie róbcie tego. Sama zdecyduję, czy skomentować bądź obserwować. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...